sobota, 21 czerwca 2014

Dzień 171 & 172

Wczoraj zrobiliśmy sobie dzień zupełnego resetu z moim ulubionym piwem Stella Artois gruszkowym (mąż wybrał czeskie) i pizzą (o porze, której lepiej nie wspomnę) oraz filmem. Oglądaliście?Dzisiaj byliśmy na ponad godzinnym spacerze, a po powrocie zrobiłam skalpel wyzwanie :)
Nie było też wpadek w jadłospisie, więc za wczoraj należy mi się 3, a za dziś 5 :)

Słonecznej niedzieli :)

4 komentarze:

 1. narobiłaś mi ochoty na pizzę, najgorsze, że takie rzeczy smakuja najbardziej o nieracjonalnych porach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, masz rację :) Nie wyobrażam sobie jeść pizzy rano :D

   Usuń
 2. Gosiu, nalezy Ci sie 6 za caloksztalt :) Bo wiesz, tak sobie mysle, ze te oceny sa dobre dla osob, ktore musza koniecznie sie pilnowac, a mi sie wydaje, ze Ty to masz juz we krwi:) I od czasu do czasu przyjemnosc bez wyrzutow sie nalezy. Dobrej reszty weekendu :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednej strony tak, ale z drugiej... ;) Gdyby nie Wy i blog to leń by mnie dopadł i przygniótł na całej linii ;) Człowiek z natury jest raczej leniwy i jeśli czegoś nie MUSI robić to raczej unika ;) Ja ćwiczyć właściwie nie muszę, ale bardzo chcę i tutaj właśnie wkracza ten paskudny leń ;) Dlatego właśnie codziennie ćwiczę silną wolę ;)
   Dodatkową motywacją jest zmieniające się ciało. Tutaj należą się po raz kolejny podziękowania Tobie za polecenie mi skalpela wyzwanie :) Czasami nie wierzę jak działa ten trening i widocznie wysmukla ciało - m. in. dlatego tak się go 'uczepiłam' ;)
   Miłego wieczoru :*

   Usuń

Czekam na Wasze komentarze - każdy będzie dla mnie motywacją
Podpisywanie się pod komentarzem ułatwi mi odpisywanie Wam :)
Dziękuję:)


Waiting for your comments - all of them will be motivation for me
Thank you:)