piątek, 23 sierpnia 2013

Dzień 233, 234 & 235

Troszkę mnie nie było ;)
Po raz kolejny przyznaję się do braku ćwiczeń. Dziś będę się tłumaczyć ;)
W środę od samego rana złapał mnie ból pleców. Nie mogłam nawet mocniej wciągnąć powietrza. Ból trzymał cały dzień, a planowałam biegać od rana... Właściwie jeszcze wczoraj trzymał chociaż było już dużo lepiej.
Monika (narzeczona mojego brata :)) śmiała się, że to z braku ćwiczeń i mięśnie domagają się ruchu ;))) Coś chyba w tym było, bo po południu zabrałam się z mężem za renowację szafy (zmiana koloru). Musieliśmy się nieźle namachać z papierem ściernym itd. Do tego zrobiłam jeszcze małe przemeblowanie i ból odpuścił prawie całkiem :)
Dziś od rana (ponieważ nie jest tłoczno i nie trzeba czekać w kolejce) wybraliśmy się na termy w Uniejowie :) Spędziliśmy tam cztery godziny. Udało mi się dość dużo popływać dlatego dzisiejszy dzień pod względem ćwiczeń uważam za zaliczony :)
Było super! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko naszym towarzyszom i osobom dzięki którym tak dużo czasu mogliśmy tam spędzić całą naszą szóstką :)
Wcozraj można powiedzieć, że dkryliśmy miejsce ze świetną kawą i pysznymi deserami, ale na ten temat będzie osobny wpis :)

Zapytam z ciekawości czy może przypadkiem ktoś z was wybiera się na niedzielny koncert radia Zet do Uniejowa?

Udanego weekendu :)

4 komentarze:

 1. Nie wybieram sie :)) Ale Wam zycze udanego weekendu :)

  PS pierwszy bieg i pierwsze cwiczenia z Jillian zaliczone:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :)

   Zazdroszczę ;) Ja już powoli nie mieszczę się w ubrania które zabrałam ze sobą, ale wszystko jest taaaaaaaaaaaaaaaakie dobre ;) Od września ostro biorę się do pracy :)

   Udanego weekendu :)

   Usuń
 2. Ja też właśnie planuje od września..Wiara tylko to mi potrzeba. Miłej zabawy!  Bardzo bym chciała abyś stała się częścią ideii, którą właśnie tworzymy :) Tematyka oscyluje w tematy Ci bliskie - ćwiczenia, dieta ale także zaburzenia odżywiania. Widzę, że jesteś biegła w tym temacie także przyda się każda opinia. Zapraszam -> http://dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiara i systematyczność przy czy ta druga jest najważniejsza ;)

   Obiecuję zajrzeć do Ciebie, ale dopiero we wrześniu ponieważ na razie jestem przy monitorze tylko na krótkie chwile.
   Pozdrawiam :)

   Usuń

Czekam na Wasze komentarze - każdy będzie dla mnie motywacją
Podpisywanie się pod komentarzem ułatwi mi odpisywanie Wam :)
Dziękuję:)


Waiting for your comments - all of them will be motivation for me
Thank you:)