czwartek, 25 września 2014

Dzień 268

Model Look. Ćwiczenia pomogły złagodzić stres. Na chwilę.
Czy firmy kurierskie muszą działać w ten sposób!???
Płacę przy zamówieniu, od razu. Chciałabym, żeby ktoś po drugiej stronie również wykonał swoją część od razu. Czy za dużo wymagam?

Spokojnego wieczoru...

3 komentarze:

 1. Firmy kurierskie robią sobie z nas jaja. Zamówiłam buty, dostaje kod do śledzenia paczki, okazuje się, że paczka już do mnie idzie. Na drugi dzień mam pilny wyjazd nie ma mnie 10h w domu. Wracam paczki nie ma, zero kontaktu telefonicznego, zero karteczki na drzwiach, zero informacji w skrzynce pocztowej. Loguje się na stronę i okazuje się, że PACZKA ZOSTAŁA DOSTARCZONA. Idę na portiernię, nikt nic nie wie, mieszkam w bloku 6 pięter zero informacji gdzie moja paczka jest i co mam latać od drzwi do drzwi i pytać się czy ktoś tu przypadkiem mojej paczki nie ma. Masakra, w końcu po 16;00 sąsiad wpadł i mówi, że u niego kurier paczkę zostawił. Pytanie tylko po co ja płacę za kuriera i podaje swój numer telefonu. Też dziś lecę model look plus jakieś inne cudo:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ręce opadają :/ Ostatnio kurier nie odebrał paczki od moich rodziców, bo ONI nie wydrukowali listów przewozowych!??? Czyli teraz jeśli chcesz zamówić wysyłkę przez niektóre firmy (nie chcę podawać nazw, a może powinnam?) musisz mieć w domu drukarkę???
   Ech...

   Usuń
  2. Ps. Jak Ci się podoba Model Look?

   Usuń

Czekam na Wasze komentarze - każdy będzie dla mnie motywacją
Podpisywanie się pod komentarzem ułatwi mi odpisywanie Wam :)
Dziękuję:)


Waiting for your comments - all of them will be motivation for me
Thank you:)